HomeНовинкиФранцузька відповідь "німецькій трійці": DS оновлює свій флагман

Французька відповідь “німецькій трійці”: DS оновлює свій флагман

Преміальний суббренд Citroen, DS Automobiles, представив свій оновлений кросовер із індексом 7 (раніше ця модель називалася 7 Crossback). Модель була перероблена в стилі концепту Aero Sport Lounge і нещодавно показаного DS 4, а також має матричну оптику, дальність дії якої збільшена до 380 метрів. Конкурентами DS 7 виступають компактні кросовери з “німецького тріо” – BMW X1, Mercedes-Benz GLA та Audi Q3.

Основні нововведення включають збільшені радіаторні грати, характерні денні ходові вогні DS Light Veil, перероблені колеса і напис DS Automobiles на п’ятих дверях, що прийшла на зміну Crossback. Крім того, в оновленому DS 7 з інтер’єру прибрали хромовані елементи.

Французька відповідь "німецькій трійці": DS оновлює свій флагман

Якість матеріалів у салоні покращили, зробили ставку на наппу та алькантару. Мультимедійна система отримала новий інтерфейс, а розмір екрану залишився тим самим – 12 дюймів. У список оснащення входять система DS Night Vision, активна підвіска, що автоматично підлаштовується під дорожні умови, адаптивний круїз-контроль, система догляду за смугою руху та система моніторингу водія.

У Європі DS 7 доступний у трьох гібридних версіях, всі підключаються (завантажувальні). Передньопривідна модифікація DS 7 E-Tense 225 оснащена турбодвигуном потужністю 180 к.с. та електродвигун потужністю 110 к.с.

Також є два варіанти з повним приводом – DS 7 E-Tense 4×4 300 та DS 7 E-Tense 360, оскільки цифри в назві показують потужність системи приводу. Незалежно від версії гібриди оснащені акумулятором ємністю 14,2 кВт/год, одного заряду якого вистачає на 65-81 км пробігу тільки на електриці (залежно від умов руху).

Є і неелектрифіковані модифікації – це турбодизель BlueHDi потужністю 130 к.с. бензинові двигуни PereTech потужністю 130, 215 або 225 к.с. у Мюлузі (Франція).

Свіжі новини

Схожі новини