HomeАвтосвітToyota Corolla оновилася і стала повнопривідним гібридом

Toyota Corolla оновилася і стала повнопривідним гібридом

Американський офіс Toyota поділився подробицями про Corolla 2023 модельного року. Сімейство, яке включає седан, Cross-хетчбек та «заряджену» версію GR, посвіжішало зовні, але головною новацією стала поява повнопривідних гібридів. Так, для седана тепер доступні дві гібридні установки, з ДВЗ на 1,8 і 2,0 літра, причому в обох випадках повний привід. Ці модифікації економічніші і динамічніші за звичайні.

Corolla в кузові седан відтепер доступна з бензиновим атмосферником об’ємом 1,8 літра і електромотором на задній осі, який включається у разі пробуксовування передніх коліс. У комплектації LE 1,8-літровим ДВЗ замінили на дволітровий, який потужніший і видає 171 силу проти 141. Така Corolla на дві секунди швидше розганяється до «сотні» і витрачає менше пального.

Що стосується змін у дизайні, то у Corolla 2023 модельного року нові бампери, переглянуті решітки радіатора, модернізована оптика та інші диски. Палітра кольорів кузова розширена, з’явилися нові варіанти обробки салону, а у топовому виконанні модель тепер оснащується аудіосистемою JBL з дев’ятьма динаміками та сабвуфером.

Toyota Corolla Hybrid у кузові седан

На вибір, як і раніше, запропоновано два варіанти цифрової панелі приладів, на 4,2 або сім дюймів, при цьому графіка змінена. Екран мультимедійної системи діагоналлю вісім дюймів включено до списку стандартного обладнання, а сама система навчилася розпізнавати голосові команди та оновлюватись «по повітрю». Доопрацьовані та системи активної безпеки.

Що ж стосується хетчбека Corolla Cross, то він також отримав гібридну установку, яка складається з ДВС об’ємом 2,0 літра, електромотора 1NM на задній осі та нікель-металгідридної батареї ємністю 6,5 ампер-години. Повний привід є вже у базовій версії. Для американської Corolla Cross Hybrid заявлена ​​витрата палива 6,4 літра і розгін з місця до 100 кілометрів на годину за вісім секунд, що на дві секунди швидше за стандартний хетчбек з ДВС.

Днем раніше дебютувала Corolla Morizo ​​Edition – спеціальна версія “зарядженої” GR Corolla. Такий хот-хетч на 30 кілограмів легший за звичайний і оснащується турбомотором G16E-GTS об’ємом 1,6 літра на 304 кінські сили. При цьому на GR Corolla Morizo ​​Edition трохи збільшили момент, що крутить, – з 370 до 400 Нм.

Виробництво сімейства Corolla організоване на спільному підприємстві Mazda Toyota у Хантсвіллі, штат Алабама.

Свіжі новини

Схожі новини