HomeНовинкиУ стилі Tesla - Skoda показала салон нового концепту Vision 7S

У стилі Tesla – Skoda показала салон нового концепту Vision 7S

Чеський виробник Skoda опублікував офіційний ескіз, що демонструє панель приладів концепту Vision 7S. Очікується, що повністю електричний позашляховик продемонструє нову мову дизайну Skoda “Modern Solid”, яка буде використовуватися у всіх майбутніх серійних моделях бренду. Дебют концепту заплановано на 30 серпня.

Skoda відома тим, що пропонує одні з найкращих інтер’єрів у VW Group, як з погляду дизайну та практичності, так і ціни. Наступний крок стратегії зображено на ескізі з сучаснішим, але мінімалістичним сеттингом. Новий дизайн панелі приладів симетричний, має закруглені форми, які підкреслюють ширину салону.

Основна увага приділяється новому інформаційно-розважальному сенсорному екрану з портретною орієнтацією, схожому на моделі Tesla. Компанія не розкрила розміру дисплея, але він виглядає більше, ніж все, що ми бачили у Skoda. На щастя, дизайнери розмістили органи управління кондиціонером в окремій секції центральної консолі зі справжніми кнопками замість сенсорних. Нижче органів управління кондиціонером є дві великі кнопки та ще одна поворотна кнопка.

Skoda також говорить про “спеціальні відсіки для зберігання, куди пасажири можуть прикріпити свої смартфони”. Кермове колесо має сплощені верх і низ та чотири спиці. Ми також бачимо свого роду сенсорну панель та поворотні циферблати з обох боків, які дозволяють водієві керувати інформаційно-розважальною системою, не відриваючи рук від керма.

Свіжі новини

Схожі новини