HomeОглядиЕксперти розповіли, чого чекати від нової Skoda Superb

Експерти розповіли, чого чекати від нової Skoda Superb

Вже відомо, що четверте покоління Skoda Superb буде офіційно представлено в 2023 році, а тепер британське видання Auto Express розкриває подробиці нового флагмана чеського виробника.

Очікується, що Skoda представить новий підхід до дизайну екстер’єру та інтер’єру своєї флагманської моделі, яка знову пропонуватиметься у кузовах седан та універсал. В основі нового Superb лежатиме випробувана модульна архітектура MQB концерну VW, але вона буде в модернізованому варіанті – MQB Evo. На ньому буде побудовано і наступне покоління VW Passat, причому обидві моделі будуть вироблятися в Братиславі (Словаччина).

Експерти розповіли, чого чекати від нової Skoda Superb

Новий Superb отримає невелике збільшення довжини та колісної бази, що має ще більше віддалити його від Octavia, яка також збільшилася у розмірах у своєму четвертому поколінні. Зміни в дизайні не будуть революційними: чеський автомобіль отримає трохи змінені восьмикутні радіаторні грати між більш тонкими фарами. Під ними буде нова решітка радіатора та ізольовані повітроводи з боків. Великі габарити стають помітнішими завдяки довгому задньому звису.

Через платформу MQB Evo не буде чисто електричного Superb. Натомість ми побачимо останнє покоління двигунів внутрішнього згоряння VW Group, які відповідають новим правилам викидів Євро-7, які, ймовірно, будуть запроваджені у 2025 році. різноманітність комплектацій з двигуном TDI, потужність якого варіюватиметься від 148 к.с. до 197 к.с.

Бензинові версії будуть доступні у вигляді «м’якого» гібрида і гібрида, що підключається, причому другий варіант матиме запас ходу більше 100 км тільки на електриці. Найпотужніша версія з бензиновим двигуном буде запозичена у Passat GTE.

Експерти розповіли, чого чекати від нової Skoda Superb

Інтер’єр нового Superb буде повністю перероблений із використанням нового підходу до того, як користувачі взаємодіють із елементами управління. Skoda спробує уникнути проблем, які були у неї в деяких моделях VW Group шляхом більш ефективного використання своїх інформаційно-розважальних екранів.

Компанія непохитна в тому, що інтер’єр флагмана – це величезний крок вперед, оскільки він включатиме деталі від електричного Enyaq iV – швидше за все, це буде 13-дюймовий екран. Однак, як і раніше, все буде підпорядковане функціональності тому, на що Skoda завжди робила ставку.

Свіжі новини

Схожі новини