HomeОглядиBMW та Mercedes стикаються на новому рівні - i7 проти EQS

BMW та Mercedes стикаються на новому рівні – i7 проти EQS

Новий BMW 7-Series був представлений лише кілька днів тому та викликав багато дискусій, які навряд чи припиняться найближчим часом. Справжня революція в моделі – це її електрична версія i7, яка, як кажуть, стане конкурентом Mercedes-Benz EQS, що дебютував рік тому. Саме тому порівняння двох флагманів неминучі.

Справа в тому, що флагмани двох брендів дуже відрізняються за дизайном, але схожі з філософії, тому що хочуть надати своїм покупцям краще, що можуть. Саме тому наступний поєдинок між ними обіцяє бути дуже інтригуючим.

Поява

Для багатьох людей 7 і S це цифри і літери, але для BMW і Mercedes-Benz вони означають набагато більше. Це найвищий рівень у їхньому асортименті і, отже, найважливіший (навіть нашестя позашляховиків не може його змінити). Елегантність седана незрівнянна, а розкіш та технології на найвищому рівні.

BMW та Mercedes стикаються на новому рівні - i7 проти EQS

Габарити Mercedes-Benz EQS становлять 5220 метрів завдовжки, 1930 мм завширшки, 1510 мм заввишки і 3210 мм колісної бази. BMW i7 відповідає довжині 5390 мм, ширині 1950 мм та висоті 1530 мм. Колісна база ідентична – 3210 мм.

І якщо на папері дві моделі схожі, то за стилем вони різні. Mercedes-Benz EQS відрізняється від свого аналога звичайним двигуном S-класу, витриманим у стилі інших електрокарів марки – закритою маскою чорного глянсового кольору, завдяки якій виділяється оптика.

BMW та Mercedes стикаються на новому рівні - i7 проти EQS

При цьому BMW i7 за всіма параметрами практично повторює стандартний BMW 7-Series (2022) – передок з великою подвійною ниркою (в даному випадку закритою), розташовані на двох рівнях фари, довгий капот і тил, що добре визначається.

Інтер’єр

Обидва претенденти роблять ставку на краще, що у них є в дизайні інтер’єру. І не тільки з точки зору місця, якого в обох випадках достатньо, але і з тим, що основне місце займає праве заднє сидіння. Той, що попереду, можна зрушити максимально вперед до панелі приладів, щоб задній пасажир міг витягнути ноги.

BMW та Mercedes стикаються на новому рівні - i7 проти EQS

Розкіш приходить із технологіями: Mercedes-Benz EQS спирається на гіперекран – кілька моніторів на передній панелі. Один 12,2-дюймовий для приладів, але ще є 17,7-дюймовий для інформаційно-розважальної системи, а також 12,3-дюймовий перед пасажиром. До них додаються ще два місця для пасажирів другого ряду.

Все це робить подвійний монітор BMW i7 майже “звичайним”, хоча це не так. Тут система називається BMW Curved Display і поєднує в собі 12,3-дюймовий дисплей за кермом і ще один – 14,9-дюймовий, в центрі панелі приладів. При цьому можна дивитися YouTube (не за кермом), а класичні кнопки зведені до мінімуму.

BMW та Mercedes стикаються на новому рівні - i7 проти EQS

Проте BMW заслужила оплески іншим рішенням. Це знову монітор під назвою BMW Theater Screen, що має діагональ 31,3 дюйма та роздільну здатність 8K. Він призначений для розваг людей на другому ряду сидінь. Завдяки інтеграції з Amazon Fire TV ви можете дивитися відео на Amazon Prime Video, грати у відеоігри та насолоджуватися звуком 4D-аудіосистеми з 36 динаміками.

Технології

В обох моделях технологія настільки хороша, що заслуговує на цілу серію окремих матеріалів. І не лише з погляду інформаційно-розважальної системи — світлодіодні матричні ліхтарі, адаптивний круїз-контроль останнього покоління, функція ведення стрічки, камери, датчики, радари та багато іншого.

BMW та Mercedes стикаються на новому рівні - i7 проти EQS

Mercedes-Benz EQS та BMW i7 готові до автономного керування 3-го рівня і чекають, поки бюрократія дасть зелене світло на його використання на дорогах загального користування. Це означає, що у пробках та на швидкості до 60 км/год водій може залишити керування автомобілем.

Двигуни та батареї

Mercedes-Benz EQS на даний момент доступний у 3-х комплектаціях – Mercedes EQS 450+ із заднім приводом, потужністю 333 к.с., 568 Нм крутного моменту та акумулятором на 107,8 кВт/год, із заявленим пробігом 780 км. Потім йде EQS 580 4Matic із двома двигунами (по одному на вісь) загальною потужністю 523 к.с. і 855 Нм моменту, що крутить. І, нарешті, найновіший EQS 53 4Matic + AMG Luxury потужністю 658 к.с.. У майбутньому надійде найкраща версія з 761 к.с.

BMW та Mercedes стикаються на новому рівні - i7 проти EQS

При цьому BMW i7 доступний лише з повним приводом. Починається з xDrive 60 потужністю 544 к.с., і 745 Нм моменту, що крутить, а пізніше з’явиться BMW i7 M70 xDrive потужністю 660 к.с. і 1000 Нм моменту, що крутить. Для обох батарей це 101,7 кВт/год, обіцяючи пробіг від 590 до 625 км.

Ціни

Що стосується цін, Mercedes-Benz EQS починається від 116115 євро і досягає 175580 євро у верхній частині діапазону EQS 53 4Matic + AMG Luxury. Стартова ціна BMW i7 складає 146 тисяч євро.

BMW та Mercedes стикаються на новому рівні - i7 проти EQS

Свіжі новини

Схожі новини