HomeСтатистикаПродажі електромобілів можуть досягти рекорду у 2022 році

Продажі електромобілів можуть досягти рекорду у 2022 році

Як очікують у МЕА, їхня частка досягне 13% від загального обсягу продажів легкових авто

Продажі електромобілів можуть досягти рекордного максимуму цього року, прогнозує Міжнародне енергетичне агентство (МЕА).

У щорічній доповіді МЕА Tracking Clean Energy Progress (TCEP) йдеться, що світовий продаж електромобілів збільшився вдвічі в 2021 році, склавши близько 9% автомобільного ринку загалом. У 2022 році продажі, як очікується, досягнуть нового максимуму, склавши 13% від загального обсягу продажів легкових автомобілів.

Раніше МЕА повідомляло, що продаж електромобілів у 2021 році досяг 6,6 млн. У першому кварталі 2022 року показник склав 2 млн, збільшившись на 75% порівняно з першими трьома місяцями 2021 року. За даними МЕА, виробники електромобілів можуть виконати цілі, поставлені на 2030 рік, у рамках плану досягнення нульового рівня викидів до 2050 року. Це саме стосується і сегменту виробництва освітлювальних приладів, де понад 50% ринку зараз використовує технологію LED.

Агентство також зазначає, що ситуація з продажем електромобілів «ще не є світовим феноменом». «Продажі в країнах, що розвиваються, йдуть повільними темпами у зв’язку зі зростанням вартості купівлі та недоліком інфраструктури для зарядки електромобілів», – йдеться в повідомленні агентства. У той же час глава МЕА Фатіх Біроль зазначив наявність «більшої, ніж будь-коли кількості ознак, що вказують, що нова глобальна енергетична економіка активно розвивається».

Свіжі новини

Схожі новини