HomeТехнологіїBentley показав найдосконаліші сидіння у світі

Bentley показав найдосконаліші сидіння у світі

Британський виробник Bentley розкрив подробиці про свої нові сидіння Airline, які встановлюватимуться на розширену версію кросовера Bentayga (EWD). Вони оснащені 12 електродвигунами, 3 електронними блоками керування пневмоклапанами, а також першою у світі автоматичною кліматичною системою.

За інформацією, крісла пропонують безпрецедентний рівень комфорту. Вони мають 22 положення та оснащені електродвигунами, що приводять у рух підголівники, бічні опори та краї подушок. Сидіння в автомобілі вперше оснащені автоматичним клімат-контролем та вдосконаленою системою регулювання положення тіла.

У кріслах встановлений набір датчиків, які стежать за температурою та вологістю в салоні. Дані оновлюються кожні 25 мілісекунд із точністю до 0,1 градуса Цельсія. Пасажиру достатньо вибрати один із семи профілів, а електроніка зробить все інше. Вона визначить, які рівні обігріву, охолодження та вентиляції необхідні для досягнення комфортної температури, а потім підтримає її, регулюючи систему терморегуляції.

Bentley показав найдосконаліші сидіння у світі

За даними Bentley, 75-80% клієнтів віддають перевагу стандартним налаштуванням, і лише 5% використовують вищі або нижчі налаштування. Ще одна особливість Airline Seats – система запобіжної корекції фігури. Bentley використовує спеціальний алгоритм, розроблений у співпраці з мануальним терапевтом, який використовує шість окремих подушок безпеки та може створювати 177 точок тиску. Завдяки тонкій зміні точок контакту між тілом і сидінням можна розвантажити одні тканини і навантажити інші, дозволяючи тілу відновитися природним шляхом. Система враховує статуру пасажира та значно знижує стомлюваність у далеких поїздках.

За регулювання самих сидінь відповідають 12 малошумних електродвигунів та 3 електронні блоки управління пневмоклапанами. Всі вони підключені до основного блоку управління Seat Motion & Wellbeing ECU.

Bentley показав найдосконаліші сидіння у світі

Крісла можна замовити як для стандартної конфігурації салону 2+3 (на відкидній вставці між задніми сидіннями офіційно може розміститися ще один пасажир), так і для опціонального 4-місного варіанта – 2 на першому та 2 на другому.

Свіжі новини

Схожі новини