HomeАвтосвітУ Німеччині представили перший серійний автомобіль на сонячних батареях

У Німеччині представили перший серійний автомобіль на сонячних батареях

Компанія Sono Motors із Мюнхена оголосила про дебют серійного дизайну першого у світі електромобіля на сонячній енергії Sion. Захід «Святай сонце» відвідав понад 2000 гостей, де також було представлено 12-метровий громадський транспортний автобус Solar Bus Kit.

Sono Motors є дочірньою компанією Sono Group NV, яка займається виробництвом автомобілів на сонячних батареях. Чутки про автомобіль ходять з 2016 року, але тільки зараз вони представили Sion, оскільки очікується, що його буде запущено у виробництво. Компанія повідомляє, що станом на 1 липня цього року налічується понад 19 000 прямих бронювань клієнтів із передоплатою у розмірі 2 225 євро. Очікується, що орієнтовна ціна продажу становитиме 25 126 євро.

У Німеччині представили перший серійний автомобіль на сонячних батареях

Sono Motors повідомляє, що у своєму розвитку від концепції до теперішнього моменту Sion зазнав значних покращень порівняно з більш ранніми концепціями. В інтер’єрі та інтер’єрі менше ліній і більш чіткі поверхні. Оновлений зовнішній дизайн включає нові фари і задні ліхтарі, новий дизайн нижньої бічної лінії, нові дверні ручки, обтічну задню частину з новою камерою і нову кришку багажника. Усередині Sion відрізняється просторішим і чистішим салоном з великим простором для зберігання речей, переробленими передніми сидіннями та новим кермовим колесом.

У Сіоні встановлено 456 сонячних панелей, і очікується, що енергії, яку вони виробляють, вистачить для коротких поїздок (близько 35 км) без необхідності підключення до зарядної станції. Він буде рухатися електродвигуном, що розвиває потужність до 163 к.с. і 270 Нм крутного моменту. Акумуляторна батарея матиме потужність до 75 кВт. Довжина машини 4290 мм, ширина 1830 мм, висота 1670 мм. Відстань між двома осями становить 2770 мм, а дорожній просвіт – 165 мм.

У Німеччині представили перший серійний автомобіль на сонячних батареях

Програма випробувань вже розпочалася і проводитиметься в екстремальних умовах як у Європі, так і США. Планується виготовити близько 257 000 автомобілів Sion протягом семи років.

Свіжі новини

Схожі новини