HomeАвторинокНазвані найпопулярніші автомобілі в історії з моменту їх запуску

Названі найпопулярніші автомобілі в історії з моменту їх запуску

Zutobi, міжнародна онлайн-платформа для навчання водінню, оголосила найпопулярніші автомобілі в історії з моменту їх запуску. До трійки лідерів увійшли японські, американські та німецькі моделі, всі вони ще є у продажу. А це означає, щонайменше теоретично, вони можуть просуватися вперед у рейтингу.

Toyota Corolla – 47 500 000 продаж

Названі найпопулярніші автомобілі в історії з моменту їх запуску

У верхній частині списку знаходиться Toyota Corolla, що знаходиться на ринку з 1966 року і на даний момент продано більше 47,5 мільйонів одиниць. Японський виробник щорічно продає в середньому 850 000 одиниць Corolla, і зараз на ринку представлено 12 покоління моделі. Він доступний у різних модифікаціях – седан, хетчбек та універсал, а привід може бути з двигунами внутрішнього згоряння або гібридним.

Ford F-серії – 40 000 000 продажів

Названі найпопулярніші автомобілі в історії з моменту їх запуску

На другому місці – Ford F-серії, яких по всьому світу було продано 40 мільйонів одиниць. Якщо всі будь-коли продані F-150 вишикуються один за одним, то колона таких машин двічі перетне екватор. Вражає те, що F-серія є другою найуспішнішою моделлю автомобіля в історії, хоча вона продається в основному в США та Канаді (на відміну від Corolla, яка доступна майже у всіх країнах світу). У середньому один F-150 продається у Північній Америці кожні 35 секунд, і з 1948 року його тираж перевищив 500 000 одиниць на рік.

VW Golf – 35 000 000 продажів

Названі найпопулярніші автомобілі в історії з моменту їх запуску

Це один із найуніверсальніших автомобілів у світі, який продається з 1974 року. На думку багатьох автолюбителів та експертів, “Гольф – це відповідь на всі питання, і якщо у світі є тільки один автомобіль, то це він”. Популярність моделі підтверджує таку заяву. Це факт, що останнім часом він впав, але хетчбек, як і раніше, має великий інтерес, особливо в Європі.

Зутобі також вказує на кілька інших моделей, які за своє життя розійшлися тиражем понад 20 мільйонів одиниць. До них відносяться VW Passat (30 мільйонів одиниць продано з 1973 року), Honda Civic (24 мільйони одиниць з 1972 року) та VW Beetle (23 мільйони одиниць з 1938 року).

Свіжі новини

Схожі новини