HomeАвторинокToyota Motor – лідер продажів третій рік поспіль

Toyota Motor – лідер продажів третій рік поспіль

Toyota Motor повідомила, що за першу половину 2022 року у всьому світі було продано майже 5,14 мільйона автомобілів. Це дає японській компанії перше місце, випереджаючи свого німецького конкурента Volkswagen Group третій рік поспіль, згідно з галузевими даними.

Продукція включає малолітражні автомобілі виробництва Daihatsu Motor, а також вантажівки Hino Motors. Проте результати відзначили 6-відсоткове падіння порівняно з тим же періодом минулого року, і перше таке зниження за два роки. На тлі нестачі чіпів та введених пандемією обмежень у Китаї в перші шість місяців року падіння продажів було пов’язане зі скороченням світового виробництва компанії, яке впало на 3,8% до 5,10 млн. одиниць.

Volkswagen Group продала 3,88 млн автомобілів у період із січня по червень, що на 22,2% менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

“Обсяг продажів ніколи не був нашим головним пріоритетом”, – сказав неназваний представник Toyota після публікації результатів, додавши, що компанія і надалі приділятиме першочергову увагу безпеці та якості і прагнутиме робити автомобілі краще.

У першому півріччі, в основному через брак запчастин, продаж Toyota в Японії впав на 18,1% до 954 173 автомобілів, а внутрішнє виробництво впало на 17,7% до 1,74 млн одиниць.

Продажі за кордоном скоротилися на 2,8% до 4,18 млн автомобілів, але виробництво за кордоном зросло на 5,6% до 3,35 млн одиниць завдяки розширенню виробничих потужностей у Китаї.

Серед інших японських автовиробників – глобальні продажі Honda Motor Co. за перше півріччя знизилися на 19,5 відсотка до 1,90 мільйона одиниць через зниження продажів у Північній Америці та Азії. Ніссан Двигун Ко. спостерігалося падіння на 23,9 відсотка до 1,67 мільйонів автомобілів. Продаж Suzuki Motor Corp. зросли на 2,0% до 1,47 млн ​​одиниць завдяки активним продажам в Індії.

Загальний глобальний продаж восьми найбільших автовиробників Японії, включаючи Subaru Corp., Mazda Motor Corp., Mitsubishi Motors Corp. та Daihatsu, за шість місяців знизилися на 11,4% порівняно з минулим роком до 11,63 млн одиниць. Їхнє загальне світове виробництво впало на 6,0% до 11,56 млн автомобілів.

Свіжі новини

Схожі новини