HomeАвтосвітБанки починають відмовлятися від кредитів на бензинові та дизельні автомобілі

Банки починають відмовлятися від кредитів на бензинові та дизельні автомобілі

Багато країн світу заохочують водіїв купувати електромобілі, надаючи екологічні бонуси. Проте банк із Австралії знайшов новий спосіб швидше перейти до повної електрифікації транспорту — відмовитися від кредиту на покупку нового автомобіля із двигуном внутрішнього згоряння.

Банк Австралії пояснює, що не хоче «прив’язувати своїх клієнтів до вищих викидів вуглецю та дедалі вищих експлуатаційних витрат». Тому з 2025 року він не даватиме ні копійки у борг на новий автомобіль із двигуном внутрішнього згоряння. Банк продовжить фінансувати купівлю автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння, оскільки усвідомлює, що не у всіх клієнтів достатньо коштів, щоб дозволити собі акумуляторний автомобіль.

«Наше сьогоднішнє оголошення – це початок розмови з нашими клієнтами і сигнал для ширшого ринку про те, що якщо ви розглядаєте можливість покупки нового автомобіля, вам слід серйозно подумати про електромобіль як через його вплив на клімат, так і потенціал. економії. коштів на його використання», – пояснює Bank Australia.

Австралія — одна з країн, що серйозно відстають із продажу електромобілів. На 2021 рік у країні було продано менше ніж 21 000 електромобілів, що становить лише 2% всього ринку. З них понад 12 000 – це Tesla Model 3.

Свіжі новини

Схожі новини