HomeАвтосвітЧерги за старим Toyota Land Cruiser із 80-х розтяглися на два роки

Черги за старим Toyota Land Cruiser із 80-х розтяглися на два роки

Компанія Toyota продовжує випускати в Австралії класичний позашляховик Land Cruiser 70, який уперше з’явився у 1984 році. Як повідомляє видання Drive, проблеми з логістикою та глобальна нестача компонентів призвели до того, що черга на автомобілі розтяглася на два роки вперед.

Toyota Land Cruiser 70 випускають досі без значних зовнішніх та технічних змін. При цьому австралійський підрозділ японської марки кілька разів суттєво модернізував модель, щоб вона відповідала сучасному рівню безпеки та комфорту.

Черги за старим Toyota Land Cruiser із 80-х розтяглися на два роки

Так, “70-й” Land Cruiser, якому через два роки відзначить 40-річний ювілей, на даний момент комплектується електричними склопідйомниками, ABS, кліматичною системою, мультимедійним комплексом з 6,1-дюймовим сенсорним дисплеєм, навігацією та Bluetooth, USB-портами, і навіть сучасні електронні помічники. При цьому незабаром модель має зазнати чергової модернізації.

В Австралії Toyota Land Cruiser 70 пропонують з безальтернативним 4,5-літровим турбодизелем V8, що розвиває 205 к.с. і 430 Нм моменту, що крутить. Двигун працює разом з 5-ступінчастою механічною коробкою передач та системою повного приводу. Блокування диференціалів доступне як опція.

Черги за старим Toyota Land Cruiser із 80-х розтяглися на два роки

Як зазначає видання Drive, Land Cruiser 70, як і раніше, користується в Австралії великою популярністю через свою практичність, надійність і можливості на бездоріжжі. Крім того, відіграє роль та вартість автомобіля. Ціни на модель починаються приблизно від 100 тис. австралійських доларів (приблизно 2 млн гривень за нинішнім курсом), тоді як позашляховик нового покоління з індексом «300» коштуватиме мінімум у півтора рази дорожче.

Свіжі новини

Схожі новини