HomeАвтосвітЕлектрокар Lincoln Star може скинути з трону Tesla Model Y

Електрокар Lincoln Star може скинути з трону Tesla Model Y

Хтось попереджав Tesla Model Y про те, що вона стане вчорашньою новиною? Тому що Lincoln Star просто затьмарив усіх. Lincoln Star може з’явитися до 2024 або 2025 року, через що Tesla Model Y здаватиметься трохи застарілою.

Lincoln Star може погнатися за Tesla Model Y

Електрокар Lincoln Star може скинути з трону Tesla Model Y

Ми не можемо перестати дивитися на концепт Lincoln Star. Де б він не з’являвся, він здається сліпучим, як… ну, зірки. Таким чином, ім’я може бути не найкреативнішим, але воно добре служить своїй меті. Це привертає увагу до планів Лінкольна щодо електрифікації.

Джой Фалотіко, президент Lincoln, поділилася, що до 2025 року компанія запропонує три нові електромобілі, і ми сподіваємося, що Star стане першим у списку. Lincoln також прагне до того, щоб до 2030 року половина його глобального обсягу продажів припадала на електромобілі.

Завдяки свіжому дизайну та інноваційним технологіям Tesla Model Y збереже свою популярність? Як повідомляється, цього року Model Y не отримає жодних оновлень, але це не зупиняє її попиту. Модель Y вже розпродана на 2022 рік.

Що ми знаємо про “Зірку”?

 

Майте на увазі, що Lincoln Star в даний час є концептуальним автомобілем, тому його функції та стиль можуть змінитися до його офіційного запуску. У нього є тема світла, прозорості та електрики, яка добре підходить.

Деякі критики вважають, що він має нерозумний чи ненормальний вигляд із різко скошеними краями. Але інші бачать простий та елегантний футуристичний дизайн. Мета – надати благородний і королівський вигляд.

Нам здається, що Tesla Model Y увібрала в себе ці ідеї, але тепер вона може виглядати трохи старшою за неї.

Крім того, Star буде виготовлено з високоякісних розкішних матеріалів, щоб створити спокійний простір для людей. Це може привабити людей від Model Y, оскільки вони шукають більш просунутий комфорт та зручність.

Star виглядає неймовірно футуристично завдяки використанню прозорих матеріалів, таких як кришка із електрохромного скла. Стійки A і D також прозорі, що робить електричний позашляховик унікальним на ринку, що стрімко розвивається.

Згідно з Car and Driver, Lincoln Attaché є відділенням у задніх дверях або цифровим портфелем, в якому зберігаються планшети або ноутбуки під час їх зарядки.

2022 Tesla Model Y | Tesla
2022 Tesla Model Y | Tesla

Lincoln Star зручний?

Lincoln Star віддає перевагу комфорту водія та пасажира завдяки розкладним шезлонгам, розширеним підставкам для ніг і навіть холодильнику. Ви можете обертатися, щоб взяти закуску або випити з холодильника.

Крім того, задня вантажна частина відкривається великою кількістю панелей і люків, щоб створити ідеальне місце для багажника. Це може стати хітом на спортивних подіях та фільмах для автомобілів. Star використовує запах, звук, прозорі матеріали та складне світло, щоб створити мультисенсорний досвід водіння, детальний огляд читайте за посиланням.

У нас немає інформації про ціну або терміни виробництва Lincoln Star, але ми сподіваємося, що він почне рухатися. Він може стати ідеальною парою для Tesla Model Y, забезпечуючи підвищений комфорт і технологічнысть.

Чи сміємо ми стверджувати, що Star може бути крутішою за Model Y? Про це ще рано говорити, але це, безперечно, у сфері можливостей. З’являються нові електричні моделі Lincoln, і ми будемо тримати вас в курсі, коли дізнаємося більше.

Свіжі новини

Схожі новини