HomeАвтосвітФранція посилює правила перепродажу нових електромобілів

Франція посилює правила перепродажу нових електромобілів

Останнім часом ціни на нові автомобілі зростають, особливо це стосується електромобілів. У той же час через виробничі проблеми при покупці нового автомобіля його власнику доводиться довго чекати на доставку. І це спонукає тих, хто придбав такий автомобіль, намагатись продати його з великою вигодою.

Влада різних європейських країн намагається обмежити подібні дії. Франція, наприклад, запроваджує нові правила субсидування покупки електромобілів, які забезпечують додатковий прибуток їхнім власникам, повідомляє Automotive News Europe.

Відповідно до нових положень, що стосуються державних стимулів для покупки електромобілів, кожен бенефіціар зобов’язаний зберігати куплений автомобіль протягом одного року, перш ніж він зможе його продати. Він також зобов’язаний проїхати щонайменше 6000 км. У разі порушення цих умов власники, які скористалися державними пільгами, повинні відшкодувати виділені кошти.

Згідно з колишніми правилами, власники нових електромобілів мали зберігати свої автомобілі не менше шести місяців, перш ніж надійдуть у продаж.

Повністю електричні автомобілі викликають особливий інтерес у споживачів на тлі зростання цін на бензин і дизельне паливо через війну в Україні. Дослідження платформи Reezocar показало, що ряд електромобілів Tesla Model 3, випущених у 2020-2021 роках, доступні у Франції з обов’язковим пробігом 6000-15 000 км. від власника до перепродажу автомобіля.

Tesla скоригувала свої ціни та специфікації, щоб відповідати обмеженням французьких стимулів, і, за даними французького журналу L’Automobile, є випадки, коли французькі покупці продають майже нові електромобілі Tesla в інших країнах, де ціни вищі.

Свіжі новини

Схожі новини