HomeАвтосвіт"Лукойл" викупить усі російські заправки Shell

“Лукойл” викупить усі російські заправки Shell

Агентство “Інтерфакс” повідомило, що російська компанія “Лукойл” оголосила про покупку дочірнього підприємства британсько-голландської фірми Shell у Росії. 100-відсоткова частка ТОВ «Шелл Нафта» включає понад 400 заправних станцій на території Росії, а також завод з виробництва мастильних матеріалів, розташований у Тверській області. Зараз угода перебуває у відповідність до Федеральної антимонопольної службою.

Після схвалення ФАС, у розпорядження “Лукойл” перейдуть 411 автозаправок, розташовані в Центральному та Північно-Західному федеральних округах Росії. Крім того, російським спеціалістам відійде завод з виробництва мастильних матеріалів, що знаходиться в місті Торжок у Тверській області. Представники російської компанії заявили, що придбання бізнесу Shell “повністю відповідає стратегії “Лукойлу” щодо розвитку пріоритетних каналів збуту, включаючи роздрібну мережу, а також розвитку бізнесу мастильних матеріалів”.

Керівництво Shell, у свою чергу, акцентувало увагу на тому, що головним підсумком угоди буде збереження робочих місць своїх співробітників. Внаслідок купівлі понад 350 працівників ТОВ «Шелл нафта» зможуть продовжити взаємини із новим власником.

Вперше про повне припинення бізнесу у Росії компанії Shell стало відомо на початку березня. Тоді представники паливного бренду заявили, що закриють усі автозаправні станції у РФ.

Свіжі новини

Схожі новини