HomeАвтосвітПерший автомобіль, який може змінювати свою ширину, з'явиться на дорогах у 2024...

Перший автомобіль, який може змінювати свою ширину, з’явиться на дорогах у 2024 році

Молода ізраїльська компанія City Transformer уклала стратегічний альянс із французьким постачальником інжинірингових послуг Segula Technologies, щоб розпочати серійне виробництво так званого складного автомобіля СТ-1. Його поява на ринку запланована на 2024 рік.

Вперше машину було представлено на автосалоні в Мюнхені у вересні 2021 року. Головна особливість цього автомобіля у тому, що він може змінювати свою ширину. Водій має можливість відразу зменшити його на 48 мм, і пов’язано це з тим, що колеса «розкладаються» при русі на високій швидкості, і таким чином значно покращується керованість.

У складеному стані СТ-1 має ширину всього 1 метр, що дозволяє паркуватися у найвужчих місцях. При цьому в машині є місце для двох людей, кермо, подушки безпеки, система стабілізації, кондиціонер і т.д. Завдяки невеликій вазі – всього 590 кг, привід виконаний з невеликим електродвигуном, якого достатньо для розвитку 90 км/год (у складеному положенні швидкість обмежена 45 км/год.

Виробник заявляє, що акумулятори витримують дальність 180 км. City Transformer запевняє, що серійне виробництво автомобіля може бути дуже прибутковим, оскільки СТ-1 навіть із «складною» системою складається лише з 1500 деталей. Для порівняння, звичайний легковий автомобіль складається з понад 10 000 компонентів.

Виробництво СТ-1 розпочнеться у 2024 році. Оголошена ціна моделі складає 16 000 євро, але якщо замовлення буде розміщено сьогодні та сплачено аванс у розмірі 150 євро, ціна становитиме 12 500 євро.

Свіжі новини

Схожі новини