HomeАвтосвітРосійських чиновників хочуть пересадити на Lada

Російських чиновників хочуть пересадити на Lada

Глава російського Мінфіну Антон Силуанов виступив із пропозицією пересадити чиновників на автомобілі Lada. За його словами, держава має взяти на себе ризики бізнесу щодо реалізації товарів та забезпечити попит на вітчизняну продукцію, наприклад, за рахунок збільшення кількості держзамовлень. Міністр також наголосив на важливості політики імпортозаміщення тих товарів, які раніше завозилися з-за кордону, маючи на увазі, мабуть, представницькі автомобілі іноземних брендів, які призупинили бізнес у Росії.

В даний час АвтоВАЗ випускає тільки одну модель, Lada Granta у спрощеному виконанні, без ейрбегів, SOS-кнопки та іншої складної електроніки. «Держава купуватиме подушки безпеки для Lada, – цитує Силуанова «Газета.ru». — Держава забезпечить роботу підприємства так, щоб цей бізнес був стійким та мав перспективу».

Втім, поки що ініціатива з пересадження чиновників на бюджетні автомобілі Lada лише озвучена, тому не факт, що ідею голови Мінфіну втілять у життя.

У своїй промові про вітчизняне виробництво міністр підкреслив, що наразі упор має робитися на «власні сили та дружніх партнерів», зокрема радіоелектроніку, цифрові розробки та інші сфери, які вимагають відновлення та відтворення «нашими руками».

Деякі чиновники вже їздять автомобілями Lada. Наприклад, у 2016 році з’явилася видовжена модифікація седана Vesta Signature. Партію таких автомобілів передали уряду Самарської області.

Свіжі новини

Схожі новини