HomeАвтосвітСудно з сотнями машин на борту зайнялося шляхом до Росії

Судно з сотнями машин на борту зайнялося шляхом до Росії

Вантажне судно «Ангара» з 570 автомобілями на борту спалахнуло в Японському морі 25 червня. Ролкер, який прямував з Японії до Владивостока, все ще горить: один із трюмів повністю вигорів, а інші отримали пошкодження, ступінь яких поки що неможливо встановити. Японські ЗМІ у свою чергу стверджують, що згоріли всі вантажні палуби та житлові приміщення. Причина займання поки що невідома.

За деякими даними, пожежа могла викликати необережне поводження з різальним інструментом по металу. В результаті судно спалахнуло під час здійснення 20-го планового рейсу з Тоями до Владивостока. Причому ролкер не встиг відійти далеко від місця відправлення: пожежа спалахнула біля берегів японської Вадими.

У понеділок, 27 червня, на «Ангарі» все ще видно задимлення. Гасінням судна займається «Ольхон», який також належить перевізнику. Японці допомагати боротися із пожежею на «Ангарі» не стали.

Весь вантаж на судні застраховано. Це підтверджує і перевізник Japan Auto Lines (JAL), проте інформацію про процедуру відшкодування коштів покупцям поки не розкриває. Зазначається, що «всіх клієнтів, чий вантаж був на рейсі «Ангара-20», найближчим часом сповістимо через телефонний дзвінок».

Наразі прийом вантажу на стоянки компанії в Японії, а також його відправлення призупинено. Відновляться процеси не менш як за два тижні.

Свіжі новини

Схожі новини