HomeАвтосвітТесла помилилася в оцінці попиту та припиняє прийом замовлень

Тесла помилилася в оцінці попиту та припиняє прийом замовлень

Ілон Маск заявив, що Tesla може припинити прийом замовлень на деякі моделі своїх популярних електромобілів через тривалі терміни постачання.

В даний час спостерігається ажіотажний попит на електромобілі, оскільки продаж машин на батарейках набирає обертів, багато в чому завдяки цінам на бензин, що постійно зростають. Для Tesla це вилилося в різке збільшення кількості замовлень відразу у кількох регіонах США. Раніше ЗМІ вже повідомляли, що компанія спромоглася розпродати всі машини аж до 2023 року.

Ось що говорить із цього приводу сам Ілон:

«Попит зараз перевищує пропозицію. Ми, мабуть, обмежимо або просто припинимо прийом замовлень на все, що перевищує певний період часу, тому що деякі терміни постачання становлять понад рік».

І це дуже здорова думка, досить просто подивитися на ці терміни постачання. Наприклад, базову версію Model Y клієнти матимуть змогу отримати не раніше лютого 2023 року. Більш дорогі комплектації автомобіля, такі як Model Y Performance, чекати доведеться менше – з липня по вересень 2022 року. У будь-якому випадку проблема стає все більш гострою, що не може не відображатися в бізнесі Tesla.

Тим часом, компанію продовжують переслідувати й інші проблеми. Раніше стало відомо, що бренд відкликає 130 тисяч автомобілів Model 3, Model Y, Model S та Model X з певною прошивкою ПЗ. Причиною відкликання називаються проблеми у процесорі інформаційно-розважальної системи, який може перегрітися під час швидкого заряджання автомобіля. Якщо він перегрівається, мультимедійка або починає гальмувати, або взагалі може згаснути.

Свіжі новини

Схожі новини