HomeАвтосвітУ Росії дозволили випуск авто класу "Євро-0" без подушок безпеки і ABS

У Росії дозволили випуск авто класу “Євро-0” без подушок безпеки і ABS

Уряд Росії дозволив випуск спрощених моделей з нижчими нормами екології та безпеки. Відповідна постанова, в якій описані більш м’які вимоги до сертифікації машин, що опубліковані, опубліковано на офіційному інтернет-порталі правової інформації. Документ підписано прем’єр-міністром Михайлом Мішустіним і діятиме до 1 лютого наступного року.

Так, документ дозволяє російським автозаводам випускати автомобілі будь-якого екологічного класу навіть «Євро-0». Також компанії можуть випускати машини без антиблокувальної системи гальм (ABS), подушок безпеки та динамічної системи стабілізації (ESP).

При цьому уряд вирішив не прибирати з автомобілів систему екстреного реагування ЕРА-ГЛОНАСС. Але тепер допускається використання пристрою, що активується при натисканні. Раніше машини обов’язково мали обладнати системою з функцією автоматичного спрацьовування при аварії.

Крім цього, влада РФ вирішила пом’якшити вимогу до краш-тестів автомобілів. Так, обов’язковим елементом випробувань залишиться лише лобовий удар у бетонний блок без перекриттів.

Передбачається, що такі нововведення дозволять автовиробникам в умовах нестачі низки імпортних компонентів продовжити виробництво машин та забезпечити зайнятість персоналу.

Раніше стало відомо, АВТОВАЗ збирається в умовах санкцій з червня 2022 року налагодити випуск спеціальних версій автомобілів Lada, в конструкції яких використовують мінімальну кількість імпортних компонентів.

Свіжі новини

Схожі новини