HomeАвтосвітЯпонія програла Toyota за гібридами

Японія програла Toyota за гібридами

Влада Японії змінила ключовий документ, який регулює політику країни в галузі автомобілебудування на найближчі роки. Якщо раніше було написано, що досягти вуглецевої нейтральності планується лише за допомогою електромобілів, то до нової редакції документа додано гібридні автомобілі, повідомляє Reuters.

Зміна формулювання відбулася в результаті переговорів між представниками уряду Японії та Акіо Тойодою, головою Асоціації японських автовиробників (JAMA), який також є президентом найбільшої у світі автомобільної компанії Toyota. А JAMA — одна з найвпливовіших організацій у Японії, тому до її думки та побажань прислухаються.

Як повідомляє Reuters, під час розмови Тойода заявив, що не підтримуватиме уряд, який заперечуватиме важливість гібридних автомобілів. Глава Toyota наголосив, що моделі зі змішаним приводом можуть бути дуже екологічними – достатньо розробити технологію заправки двигунів внутрішнього згоряння воднем чи синтетичним паливом. Це зробить гібриди більш комфортними та економічними, ніж електромобілі.

Згідно з переглянутим документом, з 2035 року в Японії будуть виробляти лише електромобілі та гібриди, а 2050 року країна досягне вуглецевої нейтральності. Передбачається, що досягнення автомобілебудування щодо створення синтетичного палива дозволять використовувати його навіть для літаків, які не можуть мати повністю електричний привід.

Свіжі новини

Схожі новини