HomeАвтосвітЖителів Німеччині попросили менше їздити на авто, щоб знизити споживання нафти

Жителів Німеччині попросили менше їздити на авто, щоб знизити споживання нафти

Керівництво автомобільних сучасних клубів та організацій здебільшого заохочує населення здійснювати більше поїздок на автомобілях. При цьому великою європейською автомобільною асоціацією ADAC було запропоновано зворотне.

Керівництвом німецької ADAC у недавньому часі було написано відкритий лист керівникам чинних організацій із закликом скорочення споживання пального та допомоги країні у відмові від російського нафтопродукту.

Після вторгнення Росії в Україну, багатьма країнами, включаючи Сполучені Штати, було запроваджено санкції проти РФ. Йдеться про різні ділові та фінансові обмеження. Проте зменшення імпорту російського газу є зміною, що зачіпає багатьох звичайних європейських жителів. У свою чергу це відчувається також у Сполучених Штатах, тому що геополітичною обстановкою, що склалася, був викликаний стрибок розцінок на пальне.

Жителів Німеччині попросили менше їздити на авто, щоб знизити споживання нафти

ADAC пропонується безліч різноманітних послуг, починаючи послугами механіка та закінчуючи найбільшим у Німеччині парком вертольотів швидкої допомоги. Організацією також тестується паливна економічність, даються поради щодо купівлі транспортних засобів. Тому не дивує лист із порадами про дії в умовах перебоїв із подачею пального.

У листі йдеться, що учасникам необхідно ретельно вивчити питання необхідності використання транспортних засобів, пропонуючи застосовувати їх лише у крайньому випадку. В ADAC рекомендують більше використовувати громадський транспорт, велосипеди або ходити частіше пішки, замість кожного разу користуватися машинами.

Жителів Німеччині попросили менше їздити на авто, щоб знизити споживання нафти

У непростій ситуації, що склалася в Україні, більш очевидною стає залежність ЄС від російського викопного палива. Перед війною з Росії на територію ЄС надходило до 40 відсотків газу. Проте багато країн уже планували припинення постачання.

Більш складний процес переходу до альтернативних джерел призвів до появи у багатьох санкціях лазівок, пов’язаних з енергетикою. Німеччина є однією з держав, яка скористалася ними, оскільки деяким фірмам дозволили продовжувати закупівлю газу.

Також читайте: Mercedes шукає енергетичні варіанти заміни російського газу

Більшість автовиробників у Євросоюзі зобов’язалися перейти до електромобілів, включаючи BMW, Audi, Ford та VW. У деяких містах уже заборонили застосування паливного автотранспорту у певних районах.

На завершення варто відзначити, що за заявою представників фірми Ford, до 2024 року континент повинен отримати 9 нових електрокарів, включаючи позашляхову версію Ford Mustang у виконанні Mach-E, а також E-Transit у кузові фургон.

Свіжі новини

Схожі новини