HomeАвтосвітЗ'явились патентні зображення нової Toyota Crown

З’явились патентні зображення нової Toyota Crown

У Мережі розсекретили патентні зображення Toyota Crown нового вже 16 покоління. Судячи з них, японська компанія вирішила змінити форм-фактор для ринкових трендів і надати седану риси кросовера зі збільшеним дорожнім просвітом. За даними японських ЗМІ, дебют Crown наступної генерації з індексом S235 відбудеться 15 липня 2022, а в майбутньому до сімейства приєднаються крос-універсал і навіть хетчбек.

Якщо вірити зображенням, що просочилися в мережу, Crown 16 генерації отримає «зрощену» оптику, велику решітку радіатора, пластиковий обвіс по периметру і молдинги на дверях. В основу автомобіля ляже платформа TNGA-L, на якій базується і актуальна Crown S220. Однак не виключено, що Toyota з метою економії вирішить змінити авто на передньопривідний TNGA GA-K з поперечним розташуванням двигуна.

Про силову установку підтвердженої інформації теж поки що немає. Японський портал Best Car прочитає Crown гібридну силову установку, до складу якої, крім електродвигуна, увійде 226-сильний 2,5-літровий чотирициліндровий двигун або наддувна «четвірка» об’ємом 2,4 літра.

Габаритна довжина Toyota Crown за даними ЗМІ складе 4930 міліметрів, що всього на п’ять міліметрів менше за довжину BMW X6. При цьому японський седан буде вже і приземистий з шириною і висотою, рівними 1840 і 1540 мм відповідно. Відстань між осями – 2850 міліметрів.

Довгожитель Toyota Crown випускається з 1955 року. Актуальна версія з індексом S220 вийшла у 2018 році, а у 2020-му пережила легкий рестайлінг. Тепер Crown готова до вже 16 зміни покоління, яке має зробити модель більш конкурентоспроможною і підстьобувати продажі, що залишають бажати кращого.

Свіжі новини

Схожі новини