HomeАвтосвітBMW почала продаж електричного седана 3-Series

BMW почала продаж електричного седана 3-Series

Автовиробник з Німеччини BMW розпочав продаж нової моделі в лінійці – електрокара 3-Series у кузові седан. За ціною автомобіль майже не відрізняється від бензинового виконання 320Li. Довгобазна версія з електричними установками отримала індекс G28 і поки що єдину модифікацію – eDrive35L. У дилерів у Китаї електрокари з’явилися вже цього тижня за ціною 349 900 юанів або 1 573 937 гривень.

На ринку Китаю офіційно запустили продаж нового електрокара марки BMW. Йдеться про модель BMW i3, яка є електрифікованим виконанням “трійки” з акумулятором на 66.1 кВт-год. В оснащенні також передбачається електричний двигун, продуктивністю 286 к.с. Нагадаємо, що прем’єра цього автомобіля пройшла ще в березні цього року.

Як і належить, для ринку Китаю, колісна база BMW i3 була збільшена на 11.5 см. Але бензинові версії даної моделі на місцевому ринку теж мають збільшену основу, тому вартість седанів із силовими установками різного типу можна порівнювати без зайвих умовностей.

Електрокар збирався на спільному підприємстві BMW-Brilliance. Підсумковий проект виявився на 15% дешевше, ніж виконання 330Li xDrive з повним приводом та мотором на 258 к.с. Він також на 10% дорожчий за базовий 320 Li з двигуном продуктивністю 156 к.с.

BMW почала продаж електричного седана 3-Series

На ринку Китаю широко розвинений сегмент електрокарів. Такого становища дозволила досягти відповідної інфраструктури. Немає точної інформації, чи буде новий електричний BMW i3 експортуватись до інших країн. Незабаром аналогічне оформлення мають отримати “паливні” трійки. Висока ймовірність того, що виробник проведе презентацію оновленого сімейства вже після ювілею BMW M.

Свіжі новини

Схожі новини