HomeНовинкиCupra презентувала крихітний електрокар із запасом ходу 440 км

Cupra презентувала крихітний електрокар із запасом ходу 440 км

Марка Cupra презентувала другу версію концепту UrbanRebel. По-перше, електрокар став ближче до серійної машини, зокрема, втратив агресивний обвіс. По-друге, з’явилася інформація про потенційну дальність ходу – 440 кілометрів. Ринковий дебют хетчбека відбудеться 2025 року. Машини випускатимуть в Іспанії, на підприємстві в Мартореллі неподалік Барселони.

Восени минулого року Cupra презентувала концепт UrbanRebel. Шоу-кар не був далекий від серійного автомобіля, хоча й мав неабияку зовнішність і надмірну для його розмірів потужність: постійні 250 кіловат (340 кінських сил) і пікові 320 (435 сил). Передбачалося, що хетчбек розженеться до першої «сотні» за 3,2 секунди, тобто виявиться швидше за 640-сильний Porsche Cayenne Turbo GT.

Cupra презентувала крихітний електрокар із запасом ходу 440 км

Друга версія UrbanRebel вийшла спокійнішою. Наприклад, зникло агресивне аеродинамічний «оперення» і помітно знизилася віддача силової установки — до 166 кіловат, або 226 кінських сил. Прискорення до ста тепер займає 6,9 секунди, також з’явилася інформація про потенційну дальність ходу — 440 кілометрів. Для хетчбека обіцяні параметричний дизайн, деталі з вторинного пластику та біополімерів, а також широке застосування технологій 3D-друку та 3D-в’язки.

В основу серійного Cupra UrbanRebel ляже передньопривідний «візок» MEB Small. Хетчбек випускатимуть на підприємстві в Мартореллі, що неподалік Барселони. Власне, і сам електрокар розроблений та спроектований в Іспанії. Ринковий дебют заплановано на 2025 рік.

Свіжі новини

Схожі новини