HomeНовинкиRolls-Royce Phantom отримав решітку радіатора з підсвіткою та унікальні диски

Rolls-Royce Phantom отримав решітку радіатора з підсвіткою та унікальні диски

Навіть “кращий автомобіль у світі” час від часу оновлюється – це старе правило підтвердилося рішенням Rolls-Royce оновити свій розкішний седан Phantom.

Поліпшення моделі непомітні, але помітні неозброєним оком. Phantom Series II отримує решітку радіатора з підсвічуванням, яка виконана із темного хрому, а її верхня частина має інший дизайн. Він включає світну смугу, яка служить візуальним з’єднанням між світлодіодними денними ходовими вогнями.

Rolls-Royce Phantom отримав решітку радіатора з підсвіткою та унікальні диски

Компанія стверджує, що ця зміна була внесена після запитів клієнтів, які просили не лише тоновані ґрати радіатора, а й чорні рамки лобового скла. Облицювання бічних вікон виконано в тому ж стилі, і все це буде доступно як стандартної версії, так і у складі пакетів додаткового обладнання.

Вражають фари, які сяють завдяки вирізаним лазером зірок. Дуже цікаві нові колеса Phantom, модельного року 2023. Вони є опцією для моделі та доступні як з полірованої нержавіючої сталі, так і чорного лаку. Інші варіанти коліс також є новими, включаючи набір трикутних шпонів, які можна повністю або частково полірувати.

Розкішний інтер’єр не потребує освіження, але і тут є цікаве нове рішення. Задні сидіння тепер можна замовити з тканинною оббивкою, а передні сидіння одягнені в шкіру. Звичайно, це не дешевий текстиль, який зустрічатиметься у масових автомобілях, а особливе поєднання тканин. Один виготовлений італійською компанією, а інший виготовлений із бамбукових волокон.

Rolls-Royce Phantom отримав решітку радіатора з підсвіткою та унікальні диски

Поверхня прикрашена абстрактною інтерпретацією чудової фігури “Дух екстазу”, яка також є символом марки. Оновлена ​​Series II отримує трохи товстіше кермо для тих небагатьох людей, які водять свої машини замість того, щоб брати з собою водія. Серед змін – поява додаткових абстрактних інтерпретацій статуетки RR на панелі приладів, де вона має витончений тривимірний ефект.

Rolls-Royce Phantom отримав решітку радіатора з підсвіткою та унікальні диски

Жодних змін у двигун британський виробник не вносив, тому Phantom продовжує робити ставку на V12 із двома турбінами. Оскільки новий BMW 7-Series (G70) недоступний з 12-циліндровим двигуном (версія M760i), єдиний спосіб отримати автомобіль BMW Group із цим двигуном – Rolls-Royce. Цей агрегат переживає останні роки на ринку, оскільки до 2030 року бренд припинить продаж автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння.

Свіжі новини

Схожі новини