HomeНовинкиToyota оновила найуспішнішу модель в історії

Toyota оновила найуспішнішу модель в історії

Японський виробник Toyota оновив найпопулярніший автомобіль в історії Corolla, чия модернізована версія 12-го покоління моделі вперше дебютувала на вітчизняному ринку. Основні нововведення – збільшений дисплей мультимедійної системи та покращена гібридна система.

Зовнішні зміни мінімальні – можна помітити трохи змінену оптику та решітку радіатора. Значки – як спереду, так і ззаду – зберігають синій контур, що вказує на електрифіковану трансмісію. При цьому покупці набувають нових кольорів кузова.

У салоні з’явилася мультимедійна система з підтримкою Apple CarPlay та збільшений дисплей – його діагональ становить 10,5 дюймів проти колишніх 8 дюймів. За бажанням замовника може бути доданий модуль підключення Wi-Fi.

В оснащення входять нові системи безпеки, включаючи Proactive Driving Assist. Він бере на себе керування та застосування гальм, допомагаючи запобігти зіткненням з пішоходами, велосипедистами та припаркованими транспортними засобами. Помічників з безпеки можна оновлювати віддалено, що покращить їхні можливості.

Доопрацьовано і приводний гібридний агрегат на базі бензинового двигуна об’ємом 1,8 л. Він одержує новий електродвигун, але потужність не змінюється. У варіантах з 1,5- та 2,0-літровими двигунами також відбулися зміни в налаштуваннях гібридної системи, завдяки чому вдалося знизити витрату палива.

Продажі оновленої Corolla в Японії стартують цього тижня, ціни на седан коливаються від 1,990 млн до 2,998 млн ієн (13 710-19 976 доларів), а на хетчбек – від 2,89 млн до 3,048 млн.

Свіжі новини

Схожі новини