HomeНовинкиУ Китаї показали електромобіль за 367 тис. гривень: ось як він виглядає

У Китаї показали електромобіль за 367 тис. гривень: ось як він виглядає

Новий автомобіль Geometry E має вийти на ринок Китаю найближчим часом

У Китаї відбулася презентація нового бюджетного електромобіля Geometry E, який коштує на місцевому ринку всього від 87800 до 104800 юанів (від 367 до 462 тис. грн.). Цей невеликий автомобільчик може стати одним лідером у своєму сегменті і, можливо, колись ми його побачимо і в Україні. Справа в тому, що бренд Geometry належить концерну Geely, представленому в Україні.

У Китаї показали електромобіль за 367 тис. гривень: ось як він виглядає

Головні переваги Geometry E – сучасна зовнішність з химерними передніми фарами та задніми ліхтарями. Та й салон тут сучасний: два великі екрани, USB-порти та ін. Хоча розраховувати на особливий простір і багатство обробки не потрібно – довжина авто всього трохи більше 4 метрів, та й про ціну не забуваємо.

У Китаї показали електромобіль за 367 тис. гривень: ось як він виглядає

В основі Geometry E лежить досить стара платформа, де побудовані деякі компактні бензинові моделі марки Geely, наприклад Vision X3. Але замість двигуна внутрішнього згоряння тут використано електромотор потужністю 81 к.с.

У Китаї показали електромобіль за 367 тис. гривень: ось як він виглядає У Китаї показали електромобіль за 367 тис. гривень: ось як він виглядає

Базова версія моделі отримає акумулятор на 33,5 кВтг, якого має вистачити на 320 км. А дорогі комплектації Geometry E оснащуватимуться вже батареєю на 39,4 кВтг. Виробник запевняє, що його вистачить на 401 км.

Свіжі новини

Схожі новини