HomeТехнологіїNissan і Toyota йдуть у віртуальну реальність, відкривши шоуруми у метавсесвіті

Nissan і Toyota йдуть у віртуальну реальність, відкривши шоуруми у метавсесвіті

Японські автобренди Toyota та Nissan почали активно освоювати віртуальну реальність. Онлайн шоуруми були схожі на звичайні конфігуратори. Після них автоконцерни почали створювати метавсесвіти, що включають повноцінні віртуальні шоуруми та офіси.

Фахівці автобренду Nissan, за допомогою американського стартапу VRChat, відтворили в VR точну копію власного шоуруму під назвою Nissan Crossing, який розміщується на території престижного токійського району Гіндза.

У рамках цього майданчика продемонструють нову електричну версію кросоверу Nissan Ariya. У майбутньому планується проведення онлайн-презентацій усіх новинок та інших заходів.

Nissan і Toyota йдуть у віртуальну реальність, відкривши шоуруми у метавсесвіті

Автобренд Toyota пішов ще далі, зайнявшись створенням спеціального робочого простору для своїх діючих підрозділів, а також дочірніх компаній. Віртуальну робочу зону використовують у спеціальних відділах, що займаються технічним розвитком та управлінням персоналом.

В даному випадку «аватари» працівників переміщуються офісом, беручи участь у різних запланованих зборах. Завдяки цьому люди можуть спілкуватися зі своїми колегами, не прибуваючи фізично в офісі. Це особливо актуально за умов пандемії.

Метавсесвіт є постійно функціонуючим віртуальним простором, де користувачі взаємодіють з різними цифровими об’єктами і між собою. При цьому люди користуються технологіями віртуальної реальності.

Nissan і Toyota йдуть у віртуальну реальність, відкривши шоуруми у метавсесвіті

Ця ідея почала набирати популярності у другій половині минулого року. Про це подбав Марк Цукерберг зі своєю фірмою Facebook. Вже в липні підприємець заявив про початок робіт над метавсесвітом, що поєднує у собі різні сучасні цифрові платформи, для яких основою стали технології доповненої та віртуальної реальності. За його задумом, метавсесвіт повинен був стати цифровим спеціальним простором, на якому користувачі могли б спілкуватися, працювати, а також грати.

У свою чергу, дії Meta викликали хвилю хайпа серед компаній різних сегментів. Незабаром керівництво Microsoft заявило про створення свого метавсесвіту. Nike вирішила зайнятися продажем цифрового одягу для віртуальних платформ. Багато великих IT-компаній почали вкладати інвестиції в нерухомість, використовуючи метавсесвіт Decentraland та інші майданчики.

На завершення варто відзначити, що сьогодні такими віртуальними ресурсами користуються, крім Toyota і Nissan, також ряд інших автовиробників. Створенням власних метавсесвітів зайнялися німецькі автобренди Mercedes та Volkswagen.

Свіжі новини

Схожі новини