HomeТехнологіїToyota, Subaru та Suzuki поєднують зусилля для створення синтетичного палива

Toyota, Subaru та Suzuki поєднують зусилля для створення синтетичного палива

Електрика – це майбутнє мобільності, але двигун внутрішнього згоряння ще не приречений, оскільки розробляються рішення, які зроблять його більш ефективним та екологічно безпечним. Останніми виробниками, які об’єднали зусилля для продовження терміну служби двигунів внутрішнього згоряння, є Subaru, Suzuki, Toyota та Dahiatsu.

Чотири японські автовиробники створили дослідницький консорціум для виробництва електронного та біопалива. А з 1 липня нова асоціація сформувала асоціацію з компаніями ENEOS Corporation та Toyota Tsusho Corporation, з метою оптимізації процесів виробництва палива, щоб вони були не менш забруднюючими довкілля та економічнішими.

Нова асоціація просуватиме технологічні дослідження з використання біомаси та виробництва біоетанолу. Організація починає роботу над низкою проектів з розробки автомобільних палив нового покоління, в одному з яких планується «уловлювання» великих обсягів кисню та СО2, що утворюються під час виробництва кисню та вуглекислого газу, а також створення оптимізованих методів для вирощування сировини, необхідної для виробництва біоетанолу. Консорціум також відповідатиме за проектування, встановлення та експлуатацію заводів з виробництва біоетанолу.

Своїми діями японські автогіганти кидають виклик німецькій групі Volkswage, яка вже давно бере участь у перегонах за паливо наступного покоління. Виробник спортивних та преміальних автомобілів Porsche нещодавно інвестував 75 ​​мільйонів доларів у HIF Global LLC, чилійську компанію, що займається розробкою заводів із виробництва синтетичного палива.

Компанія зі Штутгарта вже деякий час використовує біопаливо в автоспорті, і Volkswagen Group вже оголосила, що використання електронного палива може стати потенційною точкою відліку для збереження ендотермічних двигунів у лінійках таких брендів, як Lamborghini та Ducati.

Свіжі новини

Схожі новини