HomeАвтосвітАвтоконцерни Toyota, Nissan та Hyundai розповіли про плани роботи на російському ринку

Автоконцерни Toyota, Nissan та Hyundai розповіли про плани роботи на російському ринку

Майбутнє розвиток деяких іноземних компаній на автомобільному ринку Росії все ще стоїть під питанням. Частина автовиробників уже покинула країну через санкції. Представники Toyota, Hyundai та Nissan прокоментували подальші плани.

Нагадаємо, що у березні цього року одразу кілька виробничих майданчиків, на яких займалися збиранням автомобілів, призупинили. Серед них виявилися заводи Toyota, Lexus, Nissan і Hyundai. Компанії зазначають, що вони не мають наміру повністю згортати діяльність у країні. Наразі представники бренду Nissan повідомляють, що на початку травня складання транспортних засобів буде відновлено. Поки що інформація не підтверджена офіційно, оскільки з журналістами спілкувалися співробітники підприємства, а не керівництво.

Що стосується компанії Hyundai, виробничий майданчик якої знаходиться в Санкт-Петербурзі, завод не почне функціонувати як мінімум до кінця весни. Але співробітники штату продовжують отримувати заробітну плату, оскільки перебувають у вимушеній відпустці.

Автоконцерни Toyota, Nissan та Hyundai розповіли про плани роботи на російському ринку

Представники компанії з Японії Toyota навіть не говорять про приблизні терміни повернення на ринок Росії. Ймовірно, цей план поки що не обговорюється керівництвом марки. Зараз компанія активно вирішує питання, пов’язане з логістикою та постачанням комплектуючих дляскладання транспортних засобів у повноцінному циклі.

Також читайте: Японія перестає експортувати люксові авто Infiniti та Lexus до Росії

Нагадаємо, що виробничий майданчик марки Toyota знаходиться у Санкт-Петербурзі. Аналогічне становище на автомобільному ринку Росії має ще один японський бренд – Lexus. Раніше деякі виробники запевняли, що складання транспортних засобів у РФ буде відновлено у квітні, але потім було зроблено гучну заяву про продовження простою.

Підсумок. Іноземні компанії, що займаються збиранням автомобілів, все ще не відновили виробничий процес у Росії. Представники різних марок роблять перші заяви щодо цього.

Свіжі новини

Схожі новини