HomeАвтосвітАвтоВАЗ зупиняє заводи з виробництва Lada Vesta

АвтоВАЗ зупиняє заводи з виробництва Lada Vesta

За попередніми даними – як мінімум до осені. Інші моделі почнуть випускати у червні, а після травневих свят у простій виявляться всі конвеєри автогіганта.

За неофіційними даними, останніми квітневими днями на заводі Lada Іжевськ заплановано до випуску близько 800 примірників сімейства Lada Vesta (з них невелика кількість машин — в оновленій версії), але незабаром слідом за цим підприємство вирушить у тривалий простий. Як повідомляє Avtograd News з посиланням на власні джерела, завод не відновить роботу після травневих свят і простоїть щонайменше до осені.

Завод АВТОВАЗ у Тольятті, за даними джерела, також не запуститься після відпочинку у травні. Конвеєри запрацюють лише у червні, та й то в обмежених обсягах. У перший літній місяць на майданчику Тольятті заплановані до випуску моделі Granta, Largus і сімейство Niva. Частину машин збиратимуть уже у спрощених комплектаціях.

Крім того, джерело пише про ймовірне перенесення виробництва з площ заводу Renault Росія (Москва) і Lada Іжевськ на основний майданчик АВТОВАЗу в Тольятті. Передбачається, що цей захід дозволить уникнути фінансових витрат на доставку вузлів та агрегатів до інших регіонів.

Свіжі новини

Схожі новини