HomeАвтосвітВ Росії випустили нову Lada з м'яким кермом замість подушок безпеки

В Росії випустили нову Lada з м’яким кермом замість подушок безпеки

У новій, «кризовій» Lada Granta є унікальна інновація в галузі безпеки: м’яке кермо. Остання версія автомобіля, зроблена без більшості систем, що поставляються Renault, вже є в Росії, і деяким журналістам вдалося її протестувати.

В Росії випустили нову Lada з м'яким кермом замість подушок безпеки

Як було відомо раніше, оновлена ​​Granta не має ні електронної системи стабілізації (ESP), ні ABS, ні супутникової навігації. Щоб компенсувати відсутність подушок безпеки, вони відмовилися від сучасного триспицевого кермового колеса та встановили чотириспицеве ​​з 1990-х років. Його кільце не алюмінієве, як раніше, а з м’якого пластику. Дещо сумнівна логіка полягає в тому, що при аварії м’якше кермо менше травмує тіло водія.

Змінено і двигун: замість більш сучасного 16-клапанного бензинового агрегату, розробленого під керівництвом Renault, тепер встановлюється варіант старішого вазівського агрегату з 8 клапанами. Щодо шкідливих викидів, то він охоплює лише Євро 2 — стандарт, який діяв із 1996 по 2000 рік.

В Росії випустили нову Lada з м'яким кермом замість подушок безпеки

У спробі таки похвалити нову машину російські колеги відзначають, що дзеркала тепер пофарбовані в колір кузова, а не в чорний, як було в базовій версії. Дзеркала електричні і з підігрівом, переднє скло теж електричне.

Як додаткова опція також виділена можливість замовлення 15-дюймових легкосплавних дисків з шинами Pirelli.

Свіжі новини

Схожі новини