HomeАвтосвітCastrol зупинила постачання моторного масла до Росії

Castrol зупинила постачання моторного масла до Росії

Британський виробник автомобільних олій Castrol припинив постачання своєї продукції до Росії. Про це повідомили представники офіційних магазинів-партнерів компанії в РФ.

У сервісному центрі російського офісу Castrol повідомили, що офіційних релізів про звільнення з російського ринку виробник олій не робив, але «продукція не постачається у зв’язку з логістичними труднощами».

За інформацією джерела, мастильні матеріали не поставляються до РФ вже близько півтора місяця.

«24 лютого Castrol зупинила відвантаження своєї продукції дистриб’юторам у Росії. У принципі вона так і не відновлена, і дуже ймовірно не відновиться. Поки що ми розпродуємо залишки», — розповіли у фірмі «Центаурус» з Москви, що займається оптовим продажем мастильних матеріалів.

Цю інформацію також підтвердили в компанії Агреман з Ярославля і Мега-Ойл з Нижнього Новгорода.

На тлі вторгення Росії в Україну, що почалася 24 лютого, і санкцій Заходу, що послідували, ряд західних компаній прийняли рішення призупинити роботу на території країни.

  • 14 березня компанія Bridgestone призупинила постачання автомобільних шин до Росії, а також локальне виробництво на своєму підприємстві в Ульяновську.
  • 8 березня стало відомо, що британсько-нідерландська нафтогазова група компаній Shell закриє всі АЗС, виробництво авіапалива та мастильних матеріалів на території Росії.

Свіжі новини

Схожі новини