HomeАвтосвітКопія Renault Logan з іншим значком: з'явилися перші зображення "Москвича"

Копія Renault Logan з іншим значком: з’явилися перші зображення “Москвича”

Мер Москви Сергій Собянін повідомив, що вирішив забрати завод Renault на баланс міста. За словами градоначальника, тепер на цьому підприємстві випускатимуть автомобілі під відродженим легендарним брендом “Москвич”. Що це будуть за машини, поки що сказати складно. Як зазначив Собянін, спочатку це будуть моделі із традиційними бензиновими двигунами, однак у перспективі з конвеєра почнуть сходити й електрокари. Очікується, що виробництво автомобілів “Москвич” почнеться вже цього року.

Дизайнер на прохання Autonews.ru намалював, як міг виглядати новий «Москвич», який можуть побудувати на базі Renault Logan третього покоління. Причому на картинках він зобразив модель із електричною силовою установкою.

Дизайн у стилі нового Logan

Можна припустити, що електричний “Москвич” збудують на базі Dacia Logan третього покоління, який був представлений у вересні 2020 р., але до Росії ще не дістався.

Напевно, російська модель отримає нові бампери з протитуманними фарами, інші зовнішні дзеркала, шильдики «Москвич» та декоративну вставку-заглушку замість традиційної радіаторної решітки. При цьому передня світлодіодна оптика з Y-подібними ходовими вогнями та основні кузовні елементи (рельєфний капот та крила) залишаться без змін.

Копія Renault Logan з іншим значком: з'явилися перші зображення "Москвича"

Серйозні зміни очікуються і у задній частині седана. Припускається, що машина отримає незвичайні ліхтарі (об’єднані діодною стрічкою по всій ширині кузова), стилізовані під логотип “Москвича”, а також колісні диски з новим дизайном. Судячи з рендерів, за розмірами машина буде ідентична європейському Logan: довжина автомобіля, швидше за все, становитиме 4396 мм, ширина – 1848 мм, а висота – 1501 мм. Об’єм багажника – 628 літрів.

Салон “Москвича”

Зображень салону відродженого «Москвича» поки що не з’явилося. Можна припустити, що він повторюватиме інтер’єр європейського Logan. У цьому випадку седан матиме 7-дюймовий сенсорний екран мультимедіа, мультикерм і аналогову приладову панель.

Вже в базовій версії седан може отримати кондиціонер, систему аварійного гальмування, а також передні та бічні подушки безпеки. Крім того, мультимедійний комплекс матиме інтегровану платформу «Яндекс.Авто», що передбачає доступ до «Навігатора», «Заправок» та інших фірмових сервісів. Серед корисних опцій: камера заднього виду та парктронік.

Копія Renault Logan з іншим значком: з'явилися перші зображення "Москвича"

Технічні характеристики

Logan третього покоління збудовано на новій глобальній платформі CMF-B. Логічно припустити, що цей «візок» буде використовувати і «Москвич». Але поки невідомо, чи встигли освоїти і підготувати виробничі потужності заводу в Москві до виробництва машин на новій платформі.

Про технічні характеристики електрокара поки що нічого не відомо. Сергій Собянін лише наголосив, що головним партнером перезапущеного “Москвича” стане “КамАЗ”. Ця російська компанія нещодавно показувала свій перший концептуальний легковий електрокар під назвою «Кама-1»: автомобіль із запасом ходу в 450 км обладнали 150-сильним двигуном. Не виключається, що цю електричну установку міг би запозичити у машини і «зелений» «Москвич».

Втім, до початку випуску електричного “Москвича”, швидше за все, першими побачать світ традиційні бензинові версії. Наприклад, новий «Москвич» міг би отримати мотори від нинішнього Logan. Наприклад, 1,6-літрові агрегати, що розвивають 82, 102 і 113 к.с. Двигуни можуть працювати з п’ятиступінчастою механікою, чотиридіапазонним автоматом або варіатором.

Автомобіль для таксі та каршерингу

Виробництво цього Logan ведеться на потужностях Lada в Тольятті. Проте не виключається, що після ребрендингу збірка може переїхати до Москви. Швидше за все, перші «Москвичі», які зійдуть з конвеєра колишнього заводу Renault, будуть використовуватися як машини таксі і каршерингу. Про таку можливість раніше заявив заступник мера столиці з питань транспорту Максим Ліксутов.

За словами чиновника, влада міста вже сформувала робочу групу з найбільшими компаніями-агрегаторами, які займаються таксі в Москві, щоб разом визначити технічні моменти.

Зрозуміло, “Москвичі” будуть доступні і для покупки звичайним громадянам. Нинішній Logan в Росії, наприклад, на офіційному сайті оцінюється в 1124000 руб (520 тис. гривень). Однак у дилерів вартість машини значно вища. За даними Асоціації європейського бізнесу, у квітні цього року росіяни придбали 902 седана Logan проти 3617 минулого року.

Свіжі новини

Схожі новини