HomeАвтосвітRenault Duster випускатимуть у Росії під брендом Lada

Renault Duster випускатимуть у Росії під брендом Lada

Про це повідомив Денис Пак, директор департаменту автомобільної промисловості та залізничного машинобудування Мінпромторгу Росії.

Кросовер Renault Duster стане Ладою – модель буде локалізована на тольяттинському заводі АВТОВАЗу та почне випускатися під російським брендом Lada. Саме про такі домовленості між АВТОВАЗом та Renault Group повідомив в ефірі російського ТБ директор департаменту автомобільної промисловості та залізничного машинобудування Мінпромторгу Росії Денис Пак.

Нагадаємо, що до останнього часу Renault Duster проводився на заводі Рено Росія, складання рестайлінгових машин розпочалося у січні 2021 року. Але вже в квітні 2022-го виробництво Renault (крім Дастера, випускалися також Arkana і Kaptur) на заводі було зупинено, а 16 травня стало відомо про випуск машин під брендом «Москвич».

Що стосується АВТОВАЗу, то виробник переживає важкий дефіцит компонентів і готується до впровадження у виробництво спрощених модифікацій машин на власних платформах. У цих модифікаціях відсутня частина електронних систем, а двигун, ймовірно, буде зі зниженим екологічним класом, детальніше читайте за посиланням.

Свіжі новини

Схожі новини