HomeАвтосвітУ Росії масово закриваються автомийки: водії перестали ними користуватися

У Росії масово закриваються автомийки: водії перестали ними користуватися

За перші місяці поточного року в РФ закрилося чотири відсотки всіх автомийок

Останнім часом власники автомобільних мийок в Росії зазнають величезних збитків – через скорочення доходів власники машин перестали активно користуватися їхніми послугами, оскільки на цьому можна заощадити. Водночас зростає вартість витратних компонентів, а держава посилює екологічні вимоги до автомийок. З огляду на всі ці чинники власники змушені закривати збиткові точки.

За даними ЗМІ, найбільше автомобільних мийок останнім часом закрилося в Москві, Санкт-Петербурзі та Нижньому Новгороді. З 1 червня 2021 року в Росії закрилося понад чотири відсотки всіх автомийок, причому в основному власники найбільш масово закривали свої автомийки на початку 2022-го.

У Санкт-Петербурзі з початку року закрилося сім відсотків усіх автомобільних мийок, у столиці Росії – понад шість відсотків, а в Нижньому Новгороді – майже шість відсотків. А якщо брати статистику за останній рік, то в останньому місті з червня 2021 закрилося майже 10 відсотків усіх автомийок. Майже стільки ж протягом року скоротилося число мийок у Петербурзі.

Представники галузі зазначають, що останнім часом сильно подорожчала автомобільна хімія – у середньому на 50 відсотків. Крім того, автомийки зазнають серйозної нестачі кадрів — раніше працювати на автомийку йшли студенти, які зараз вважають за краще працювати кур’єрами.

Проблеми відчувають не тільки автомобільні мийки. Із проблемами зіштовхнулися і дилерські центри. За словами директора компанії “Рольф” Світлани Виноградової, вже в поточному 2022 році в Росії закриється щонайменше половина всіх дилерських центрів – і це в кращому разі.

Свіжі новини

Схожі новини