HomeАвтосвітУ США знайшли винуватця рекордних цін на бензин

У США знайшли винуватця рекордних цін на бензин

Адміністрація США звинувачує президента Росії Володимира Путіна у рекордному зростанні цін на бензин у США, заявила офіційний представник Білого дому Карін Жан-П’єр. Вона зайняла цю посаду в середині травня, виступивши на підтримку своєї попередниці Джен Псакі.

«Коли ми говоримо про нинішні ціни на бензин, це через дії Путіна. Те, що ми спостерігаємо 60-відсоткове зростання цін за останні кілька місяців, пов’язане з діями президента Росії», – заявив на брифінгу новий представник Білого дому.

При цьому США відмовляються купувати нафту в Росії через війну в Україні. Відповідно зростання цін на паливо довів інфляцію до 40-річного максимуму. За словами представника Білого дому, влада в країні не несе відповідальності за те, що відбувається.

Патрік Де Хаан, аналітик компанії GasBuddy, яка відстежує вартість палива по всій країні, прогнозує, що ціни продовжуватимуть зростати. Він очікує, що до 17 червня галон (3,8 літра) бензину коштуватиме в середньому 5 доларів, а на початку серпня сягне 6 доларів. В даний час поточний середній показник по країні становить 4,62 за галон, що є рекордно високим показником.

Адміністрація президента Джо Байдена намагається зменшити ціни на пальне, використовуючи резерви з Національного стратегічного нафтового резерву. Проте ціни продовжують зростати.

Свіжі новини

Схожі новини