HomeАвтосвітУ Європі ось-ось вибухне новий дизельгейт

У Європі ось-ось вибухне новий дизельгейт

Представники прокуратури увірвалися до європейських офісів японського виробника Suzuki, повідомляє Reuters. Співробітники правоохоронних органів шукають доказів використання незаконних пристроїв для зниження викидів дизельних моделей марки.

Крім Suzuki, під підозрою в маніпуляціях знаходиться концерн Stellantis, а також японський виробник запчастин та обладнання для автомобілів – Marelli. Жодних конкретних заходів проти двох компаній поки що не вживалося.

За інформацією, нелегальне програмне забезпечення було виявлено в автомобілях Suzuki із дизельними двигунами, які виготовляються на заводі в Угорщині. Stellantis постачає двигуни, зібрані в Італії, а Marelli виготовляє там компоненти. Прокуратура повідомила про «велику кількість транспортних засобів», оснащених незаконними пристроями, що маніпулюють рівнями викидів, але не надала подробиць.

За даними Deutsche Welle, кросоверів SX4 та Vitara угорського виробництва налічується 22 тисячі. Представники Suzuki повідомили агентству Reuters, що компанія «цілком співпрацює зі слідчими органами». Пізніше також оголосили Stellantis та Marelli. Для Stellantis це не перший «дизельний скандал», оскільки раніше подібні позови були подані проти Fiat Chrysler (FCA) та французької PSA, що входять до концерну.

Свіжі новини

Схожі новини