ГоловнаАвтосвітВ Росії за «Москвичем» можуть відродити «Жигулі»

В Росії за «Москвичем» можуть відродити «Жигулі»

Дата:

Новини по темі

Експерт пояснив чим небезпечна покупка автомобіля з невеликим пробігом

Купуючи старий автомобіль, потенційний власник звертає увагу на безліч...

В Росії випустили нову Lada з м’яким кермом замість подушок безпеки

У новій, «кризовій» Lada Granta є унікальна інновація в...

Volvo побудує новий завод у Словаччині

Volvo Cars оголосила про створення третього виробничого центру в...

В інтерв’ю радіо Sputnik автомобільний експерт В’ячеслав Суботін висловив припущення, що слідом за “Москвичем” у Росії можуть відродити й інші радянські марки, наприклад, “Жигулі”. Майбутнє нашого автопрому він бачить саме таким: «замість використовувати нові назви, можна використовувати те, що вже є в голові у людей — відродити “Жигулі”, але вже з сучасною конструкцією».

«Відродження старих марок – це не означає відродження старих автомобілів, – наголосив Суботін. — Йдеться про виробництво сучасних машин».

За його словами, відродити радянські марки допоможуть китайські компанії, які випускатимуть у Росії свої автомобілі, але під історичними брендами. Суботін нагадав, що потрібно не менше року, щоб налагодити виробничі процеси. Крім того, перш ніж запускати складання, необхідно вивчити реакцію ринку на цю продукцію, і лише потім можна буде судити, чи варто відновлювати випуск машин під радянськими брендами.

Втім, в найближчому майбутньому нові «Жигулі» росіяни на дорогах не побачать, оскільки раніше глава АвтоВАЗ Максим Соколов заявив, що у російського автогіганта немає планів щодо відродження цих автомобілів.

“Жигулі” – це лінійка легкових автомобілів Волзького автомобільного заводу, яка випускалася в період з 1970 по 2014 рік. Саме слово походить від назви гір у складі Приволзької височини.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм каналу "DIP", та Google News

Свіжі новини