HomeНовинкиToyota оновила найуспішнішу модель у світі

Toyota оновила найуспішнішу модель у світі

Toyota представила пакет оновлень для свого бестселера RAV4. Це не суцільний фейсліфтинг, що торкається зовнішнього вигляду і салону, а спеціальні технологічні доповнення, що роблять кросовер більш конкурентоспроможним у насиченому сегменті C-SUV. Так, японський гібридний позашляховик обзавівся новою інформаційно-розважальною системою, а комплекс помічників водіння Toyota Safety Sense додав кілька нових функцій.

Великою новинкою, що домінує в інтер’єрі Toyota RAV4, є нова 10,5-дюймова інформаційно-розважальна система з високою роздільною здатністю, яка анімується новим програмним забезпеченням. Також є абсолютно нова 12,3-дюймова цифрова панель приладів з безліччю індикаторів і різними графічними стилями в залежності від режиму водіння.

Toyota оновила найуспішнішу модель у світі

Мультимедійка сумісна з Android Auto та Apple CarPlay, причому для останнього в бездротовому режимі. Пакет Smart Service, що входить до новинок, пропонує постійну можливість підключення автомобіля протягом 4 років. Модуль пропонує супутникову навігацію з інформацією про дорожній рух у режимі реального часу, доступних паркувальних місцях та альтернативних маршрутах.

Smart Service також включає новий покращений голосовий помічник, який може керувати різними функціями, такими як кондиціонер, аудіосистема, відкриття та закриття вікон та багато іншого. Ви також можете віддалено підключитися до свого автомобіля, відімкнувши або замкнувши двері, увімкнувши вентиляцію і т.д.

Toyota оновила найуспішнішу модель у світі

Пакет безпеки та допомоги водієві Toyota Safety Sense також був оновлений і тепер включає нову систему попередження зіткнень (PCS), здатну виявляти наявність автомобілів та пішоходів на перехрестях. Система екстреного кермового управління також є новою, а гібридна версія з модулем, що підключається, допомагає водієві уникати пішоходів, велосипедистів та інших автомобілів, зберігаючи при цьому смугу руху.

Як ми згадували на початку, дизайн RAV4 залишається незмінним, як і трансмісія, де є вибір між повним і гібридом, що підключається. Виробництво оновленого кросовера розпочнеться у третьому кварталі поточного року.

Свіжі новини

Схожі новини