HomeАвтосвітToyota зупинить 8 японських заводів

Toyota зупинить 8 японських заводів

Часткова зупинка конвеєрів викликана перебоями поставок запчастин та комплектуючих.

Виробництво планується зупинити на восьми японських заводах Toyota з 16 травня 2022 року. Причиною цього стали перебої постачання комплектуючих з Китаю. Нагадаємо, що в Піднебесній було запроваджено низку обмежень через пандемію коронавірусу, що позначилося на місцевих виробництвах.

«Через брак напівпровідників ми оголошуємо про перегляд виробничого плану травня. На час зупинки поставок із Шанхаю (Китай) з 16 травня (понеділок) до 21 травня (субота) ми припинимо роботу 14 ліній на 8 заводах у Японії. Ми заявляли, що план виробництва на травень має становити близько 750 000 одиниць, але через перебої постачання очікується, що він становитиме близько 700 000 одиниць», — йдеться у повідомленні компанії.

Також читайте: Автоконцерни Toyota, Nissan та Hyundai розповіли про плани роботи на російському ринку

Раніше повідомлялося, що Японія заборонила ввезення дорогих машин до Росії. Це стосується машин дорожче 6 млн ієн, або 50 тис. долларів. Щоправда, не уточнювалося, про яку саме ціну йшлося. Це може бути (і найімовірніше) відпускна ціна заводу, а також вартість, що заявляється на митниці, або кінцева ціна для споживача в дилерському центрі.

Свіжі новини

Схожі новини